• Тенџере Братство 4л. Плитко

Дијаметар: Φ 27х10

Капацитет: 4л.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Тенџере Братство 4л. Плитко

  • Шифра на производ: 1644
  • Достапност: На залиха
  • 1,900MKD

  • без ДДВ: 1,610MKD