• Тепсија Братство со стаклен капак

Дијаметар: Φ 24х5

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Тепсија Братство со стаклен капак

  • Шифра на производ: 2419
  • Достапност: На залиха
  • 1,750MKD

  • без ДДВ: 1,483MKD