• Тенџере Братство со стаклен капак

Дијаметар: Φ 24х12

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Тенџере Братство со стаклен капак

  • Шифра на производ: 2429
  • Достапност: На залиха
  • 1,950MKD

  • без ДДВ: 1,653MKD