Дијаметар: Φ 27х14,5

Капацитет: 7,5 л.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Тенџере Братство 7,5л.

  • Шифра на производ: 1699
  • Достапност: На залиха
  • 2,150MKD

  • без ДДВ: 1,822MKD